Among Us VR, PlayStation VR2’ye Geliyor

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset

Dünya’yı saran sosyal çıkarım ve hayatta kalma oyunu Among Us’ın sanal gerçeklik oyunu Among Us VR, PlayStation’a geliyor.

Mürettebat arkadaşlarınızı kapıp Innersloth’un sevilen ve küresel bir fenomen olan Among Us’tan uyarlanan bu popüler çok oyunculu oyununun VR versiyonuna girmeye hazırlanın. Bireysel görevleri tamamlarken ve bir değil iki haritada (Skeld II ve Polus Point) hayatta kalmak için bir ekip olarak çalışırken 4 – 10 oyuncuyla oynayın. Ama dikkat edin. Ekibinizdeki bir veya daha fazla rastgele oyuncu, herkesi sabote etmeye ve öldürmeye kararlı birer Sahtekâr olabilir, ya da belki de bu siz olabilirsiniz? Kendinizi ele vermeyin.

Birçoğunuzun sevdiği temel Among Us oynanışının yanı sıra – görevler, sabotajlar, havalandırma, acil durum toplantıları – Among Us VR, VR oyunu ve tüm yeni perspektif ihtişamı için özel olarak tasarlanmış yeni görevler de içeriyor. Ayrıca 3D aksesuarlar (ücretli DLC ve ücretsiz şapkalar), yakın sesli sohbet, erişilebilirlik ve konfor ayarları, güvenlik ve oyun içi moderasyon araçları, çapraz oyun uyumluluğu ve özel lobi ayarları da dahil olmak üzere VR için yeniden tasarlanan birçok yeni özelliği keşfedebileceksiniz.

Elbette haritalardan bahsetmemek olmaz – Among Us VR’da artık PS VR2 oyuncularının geçebileceği, plan yapabileceği ve görevlerini tamamlayabileceği iki harita var. İlk harita olan The Skeld II, orijinal oyunun The Skeld’inden esinlenerek tasarlandı. Sanal odalar size önceki oyunun nostaljisini yaşatacak, ancak gözünüzü dört açtığınızdan emin olun çünkü aldatma ve sefahat sanal gerçeklikte farklı bir şekilde ortaya çıkmakta, arkanızda her zaman kimin olduğunu gerçekten bildiğinizden emin olabilir misiniz?

Polus Point en son yayınlanan harita ve Among Us’ın Polus haritasından esinlenmiş olsa da, gerçek bire bir uyarlama olmayıp, tüm soğuk ama sıcak görkemiyle yeni bir harita tasarımı. Polus Point %50 daha fazla görev, enfes gizli nesneler içeren dokuz yeni oda ve yepyeni öldürme ve fırlatma animasyonları getiriyor olacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon