Pixel 8’in Resmi Lansman Etkinliğinden Önce İlk Kutu Açma Videosu Yayınlandı

A+A-
Reset

Google, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro modellerini duyurmadan önce sızıntılarla çevriliydi. Temel model olan Pixel 8, yeni Hazel kaplaması ve aksesuarları gösteren bir kutu açma videosu yayınlandı.

Google, Pixel 8’in tasarımında bazı küçük iyileştirmeler yaptı. Ancak, arka kamera bölümü biraz kalınlaştı. Ayrıca, PBKreviews tarafından paylaşılan kısa bir YouTube videosunda, Pixel 8’in tasarım detaylarına ve aksesuarlarına dair bilgilere ulaştık. Hazel kaplama oldukça etkileyici görünüyor ancak arka kamera çıkıntısı, iki kamera sensörünü barındırdığı için biraz fazla büyük görünüyor.

Pixel 8’in özellikleri hakkında bazı bilgiler de elde ettik. Cihazın 6,2 inç ekran boyutuna sahip olduğunu ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu öğrendik. Ancak, sadece alt-6GHz 5G bandını desteklediği görünüyor. Muhtemelen, farklı bölgelerde farklı 5G bantlarına destek sunan varyantlar olacaktır.

Kutuda USB-A – USB-C adaptörünün yanı sıra örgüsüz USB-C – USB-C kablosu da yer alıyor. Google geçen yıl şarj cihazlarını paketlemeyi bıraktı, bu nedenle Pixel 8’e dahil edilmemesi şaşırtıcı değil. Beyaz renkli etikette küçük bir ekran içi parmak izi etiketi görülüyor, ancak bu mini kutu açılımında biyometri test edilmedi.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon