Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Geliyor!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

5 Aralık 2023 tarihinde CD Projekt Red, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’un Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, V’nin hikayesini tek bir pakette birleştirerek Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty genişleme paketini, ayrıca Güncelleme 2.0’yı içeriyor. Bu özel sürüm, 5 Aralık’tan itibaren belirli pazarlarda dijital ve fiziksel formatlarda satışa sunulacak.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition Geliyor!

5 Aralık’ta yayımlanacak olan Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, Güncelleme 2.0 sonrasında eklenen dinamik beceri ağaçları, araç savaşlarındaki yenilikler ve gelişmiş düşman ve polis yapay zekâsı gibi özelliklere erişim sağlayacak. Oyuncular, yeni silahlar, araçlar ve kıyafetlere tek bir paket içinde ulaşabilecekler.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, dijital olarak 5 Aralık’ta herkes tarafından satın alınabilir olacak; ancak fiziksel sürümü, aynı tarihte sadece belirli ülkelerdeki distribütörler aracılığıyla satışa sunulacak.

Şu an için CD Projekt RED, paketin fiyatlandırması hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamış durumda. Özellikle Steam’in dolar fiyatlandırmasına geçmesi sonrasında, bu paketin maliyeti, oyunu yeni oynayacak oyuncular için büyük bir öneme sahip olacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon