God of War Ragnarök Ücretsiz DLC’sini Duyurdu ve Çok Yakında Çıkacak

Tibet Tan Aksoy
A+A-
Reset

God of War Ragnarök is about to unleash a free DLC. Alt başlığı Valhalla olan bu epik sürpriz The Game Awards 2023’te duyuruldu ve 12 Aralık Salı gününden itibaren PlayStation 4 ve 5’te satışa sunulacak.

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce büyük bir hayranlıkla piyasaya sürülen Ragnarök’ün ardından gelen bir sonsöz niteliğinde.

“Odin’e karşı verilen kararlı savaşın ve Atreus’un ayrılışının ardından Kratos, kendisi için daha önce mümkün olduğunu hiç düşünmediği bir yol gördü. Sadece Mimir’in eşlik ettiği Valhalla’nın gizemli kıyılarına getirilen Kratos, kendi içindeki sınavların üstesinden gelmek ve geçmişinin yankılarıyla yüzleşmek için bilinmeyen derinliklerine girecek,” diyor resmi açıklamada.

Roguelite türünden esinlenen Valhalla, klasik God of War dövüşünü deneysel bir parıltıyla harmanlıyor ve oyuncuları yeni düşman kombinasyonlarıyla yüzleşirken Kratos’un silahlarının farklı yönlerinde ustalaşmaya teşvik ediyor.

Oyuncular yenilirse, Kratos Valhalla’nın kapılarının dışında yeniden uyanacak ve bir kez daha savaşa hazır olacak. Ne kadar ilerlerseniz, hem Kratos’u hem de bu efsanevi ortamı etkileyen kalıcı yükseltmeler için harcanabilecek daha fazla kaynak kazanacaksınız.

Kratos’un silahlarına ve tamamen yükseltilmiş beceri ağaçlarına her zaman erişebilmesine rağmen, her denemede bir kalkana ve Spartan Rage yoluna kendini adaması gerekir.

Beş zorluk ayarı olacak ve oyuncular bunlar arasında serbestçe geçiş yapabilecek.

Oyun Ödülleri sunucusu Geoff Keighley ücretsiz DLC’nin bir hediye niteliğinde olacağını söyledi.

God of War Ragnarök: Valhalla 12 Aralık’tan itibaren PS4 ve PS5’e indirilebilecek.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon