Mortal Kombat 1’in ilk DLC Dövüşçüsü Omni-Man’ın Fragmanı Yayınlandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Cumartesi günü New York Comic Con’da gerçekleşen etkinlikte, geliştirici NetherRealm Studios ve yayıncı Warner Bros Games, Mortal Kombat 1’in lansman sonrası beklenen bir sürprizi duyurdu: Robert Kirkman’ın Invincible çizgi romanından tanıdık bir karakter olan Omni-Man, Kasım ayında oyunun Kombat Paketi eklentisi olarak oyuna ekleniyor!

Mortal Kombat 1’in ilk karakterlerinden biri olan Omni-Man, Invincible serisinde gördüğümüz korkunç sahneleri hatırlatan özel bir oynanış fragmanıyla tanıtıldı. Bu uzaylı süper kahraman, Scorpion ve Liu Kang gibi diğer dövüşçülere korkunç bir şekilde meydan okuyor. Ayrıca, bu karakteri daha da özel kılan bir haber var: Aktör J.K. Simmons, Omni-Man’in seslendirmesini yeniden üstlenecek!

Omni-Man’in yanı sıra, Mortal Kombat: Special Forces’ta tanıtılan ve en son Mortal Kombat X’te oynanabilir hale gelen toprak elementli ninja Tremor da oyuna dahil ediliyor. Tremor, Kameo Fighter olarak dönüş yapıyor ve ilk kez fragmanda görülüyor.

Mortal Kombat 1’in Kombat Paketi, sadece Omni-Man ve Tremor’u içermekle kalmıyor, aynı zamanda bu heyecan verici karakterlerin yanı sıra diğer ilginç dövüşçüler de sunuyor. Kombat Paketi, şu karakterlerin oyuna eklenmesini içeriyor:

  1. Quan Chi (2023/2024 kışında)
  2. DC’s Peacemaker (2023/2024 kışında)
  3. Ermac (2024 baharında)
  4. Homelander of The Boys (2024 baharında)
  5. Takeda Takahashi (2024 yazında)

Ayrıca, Kombat Paketi içinde beş Kameo Dövüşçüsü de bulunuyor: Tremor, Ferra, Janet Cage, Khameleon ve Mavado.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon