PlayStation, Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürülüyor

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

PlayStation resmi sitesinden beklenen açıklama geldi. 🙂

Pulse Elite ve Pulse Explore, oyun deneyimine üst düzey ses performansı getiren en yeni PlayStation kablosuz kulaklıklarının yıl sonuna kadar kullanıcılarla buluşturacağı belirtildi.

Bu sefer karşımıza sadece kulak üstü değil kulak içi olan yeni modeliyle heyecanı daha da katlayarak geliyor.

Pulse Elite, kayıpsız ses sunan yeni kablosuz kulaklığı ve geri çekilebilir bir boom mikrofon ve arka plan seslerini filtreleyebilen yapay zeka ile geliştirilmiş gürültü engelleme özelliğine sahip. Kullanışlı bir şarj ve saklama seçeneği için ürüne bir şarj askısı da dahil.

PlayStation, Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürülüyor

İlk kablosuz kulaklık setimiz olan Pulse Explore, çift mikrofon ve arka plandaki sesleri filtreleyebilen yapay zeka ile geliştirilmiş gürültü engelleme özelliğiyle birinci sınıf bir taşınabilir ses deneyimi sunuyor.

PlayStation, Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürülüyor

Pulse Elite ve Pulse Explore, normalde profesyonel ses mühendislerine yönelik premium kulaklıklarda bulunan odyofil düzeyinde bir dinleme deneyimi için özel olarak tasarlanmış düzlemsel manyetik sürücüleri kullanan ilk PlayStation ses cihazları olacak. Şirket, Pulse Explore ile, düzlemsel manyetik sürücü teknolojisini kullanarak tüketici pazarına kablosuz kulaklıklar sunan ilk şirketlerden biri olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtiyor.

PlayStation Link, PlayStation’ın yeni kablosuz ses teknolojisi

Pulse Elite ve Pulse Explore, bu yeni kablosuz ses teknolojisi PlayStation Link’ten yararlanarak doğrudan PlayStation Portal’a bağlanır. Bu yenilik, düşük gecikme süresi, kayıpsız ses ve USB adaptörü ile PS5 ve PlayStation Portal gibi birden fazla PlayStation Link ana bilgisayarı arasında kolay geçiş sağlıyor.

Pulse Elite ve Pulse Explore’u PS5 ile kullanırken, PlayStation Link için her kulaklık ve kulakiçi kulaklıkla birlikte verilen USB adaptörü gerekiyor. PlayStation Link USB adaptörü ayrıca bağımsız bir ürün olarak satılacak PC ve Mac’te kullanılabilecek, böylece oyuncular aynı kayıpsız ve düşük gecikmeli sesi deneyimlemek için Pulse Elite veya Pulse Explore’u bağlayabilecekler.

PlayStation, Yeni Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürülüyor

Pulse Elite ve Pulse Explore aynı anda hem PlayStation Link destekli bir cihaza (PS5, PC, Mac veya PlayStation Portal) hem de Bluetooth destekli bir cihaza bağlanabiliyor. Örneğin Pulse Explore, PlayStation Link kullanılarak PS5’e (USB adaptörü aracılığıyla) ve aynı zamanda Bluetooth aracılığıyla bir cep telefonuna bağlanabilir. PS5’te oyun oynarken, oyuncular bir aramayı anında cevaplayabilir ve aynı Pulse Explore kulaklıkları aracılığıyla duyabilirler.

Ürün Tanıtım Videosu

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon