Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition Tanıtıldı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Samsung, kısa süre önce piyasaya sürülen akıllı saatinin sınırlı sayıda üretilen Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition’ı tanıttı. Astro Edition akıllı saatin çerçevesi usturlabdan esinlenen bir tasarıma sahip. Usturlap, bilim insanlarının ve gezginlerin zamanı bilmelerine ve seyahat ederken yollarını bulmalarına yardımcı olan eski bir araçtır.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinde satışa sunulacak. Bu, Samsung’un bölgenin astronomi, matematik ve zaman alanlarındaki yenilikçi ve bilimsel katkı mirasına bir saygı duruşudur. Sınırlı sayıda üretilen akıllı saat Bahreyn, Mısır, Irak, Ürdün, Kuveyt, Fas, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition sadece tek bir boyutta (47mm) geliyor ve takımyıldızları, yıldızları ve diğer uzay cisimlerini tasvir eden bir ‘Astro Bezel’ içeriyor. Samsung ayrıca akıllı saatin yazılımına, kadranda pusula komplikasyonu ve ay/güneş evreleri gibi usturlaptan ilham alan özellikler ekledi. Saat, özel saat kadranı sayesinde kullanıcıların güneş ve ayın hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etmelerine olanak tanıyor.

Samsung, Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition’ın ek bir kumaş kayış, Astro Edition koleksiyon ürünleri ve Samsung’un VIP özel promosyon mağazasına erişim içeren özel bir satın alma teklifiyle birlikte geldiğini söylüyor. Şirket akıllı saatin fiyatını henüz açıklamamış olsa da, 2 Ağustos 2023 tarihinden itibaren yetkili satış bayilerinden temin edilebilecek.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon