NASA Bilim İnsanı Güneş Sistemimizde Uzaylı Yaşamı Olduğundan Kesin Emin!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

NASA araştırmacısı Dr. Michelle Thaller, “Işığın Ötesi” adlı serginin New York’taki Artechouse mekânında düzenlendiği bir söyleşi sırasında, evren dışı yaşamın varlığına olan sağlam inancını gündeme getirdi.

Bilim insanı Güneş Sistemimizde uzaylı yaşamı olduğundan ‘kesinlikle emin’ olduğunu ve büyük olasılıkla Venüs’te saklandıklarını söylüyor.

NASA Bilim İnsanı Güneş Sistemimizde Uzaylı Yaşamı Olduğundan Kesin Emin!

Uzay ajansının Goddard Uzay Uçuş Merkezi’nde araştırmacı bilim insanı olarak görev yapan Dr. Michelle Thaller, kısa bir süre önce The Sun ile dünya dışı her şey hakkında konuşmak üzere bir araya geldi.

Dr. Thaller’a göre, küçük yeşil dostlarımızın Güneş’ten sonraki ikinci gezegende, insanlar için dayanılmaz koşullarda bir dükkan açtıklarından emin.

“Venüs’ü hiç beklemiyordum. Venüs şu anda atmosferinde bakteriler tarafından üretilebilecek gibi görünen bir şey gördüğümüz bir gezegen” dedi.

Dünya dışında yaşam olduğuna dair somut kanıtlar elde etmemize çok az kaldığını belirten Dr. Thailer, Dünya dışında yaşam olduğunu düşünüyor muyum? Kesinlikle. ifadelerini kullandı.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon