Thrustmaster Ferrari 488 GT3’ün Direksiyonunu Tanıttı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Thrustmaster, Ferrari ile işbirliği yaparak yarış tutkunlarını heyecanlandıracak yeni bir ürünü tanıtmaya hazırlanıyor: Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On. Bu özel tasarlanmış yarış direksiyonu, Ferrari’nin zafer dolu tarihindeki en ünlü otomobili olan ve yarışlarda 500’den fazla zafer kazanan Ferrari 488 GT3’ün direksiyonunun 1:1 ölçekli bir kopyasıdır.

Bu yarış direksiyonu, yarış performansını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Karbon fiber kaplamalı merkezi ön plakası ve 12,2 inç (31 cm) toplam çapı sayesinde optimize edilmiş ağırlık ve yapı sunar. Bu sayede pistteki her ayrıntıyı parmaklarınızın ucunda hissederken, direksiyonun gücünden tam anlamıyla yararlanabilirsiniz. Her virajı ustalıkla alarak yarışın tadını çıkarın.

Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On, kullanımı kolay 11 hareket düğmesi, bir D-pad ve 4 kodlayıcı ile donatılmıştır – tüm bu kontroller, orijinal direksiyonda bulunanlara sadık kalarak ayarlarınızı hızla değiştirmenizi sağlar. Diğer araçlara geçiş yaparken bile mükemmel kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Bu Ferrari 488 GT3 Tekerlek Eklentisi, iki Hızlı Bırakma bağlantı sistemi sayesinde mevcut ve gelecekteki Thrustmaster yarış direksiyonu tabanlarıyla uyumludur, herhangi bir adaptöre ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Resmi Ferrari lisansıyla üretilen bu direksiyon, PC (Windows 10, 11), PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One gibi platformlarla uyumludur.

Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On ile yarış dünyasının yeni zirvelerine ulaşın ve podyumun en üst basamağında yerinizi alın.

Ürün Özellikleri:

  • Ferrari 488 GT3 jantının 1:1 ölçekli replikası
  • Karbon fiber kaplamalı merkezi ön plaka
  • 12,2 inç (31 cm) toplam çap
  • 11 aksiyon düğmesi, D-pad, 4 kodlayıcı
  • 4 çok yönlü LED
  • Ayarlanabilir manyetik kürekli vites değiştiriciler
  • Geriye dönük ve yeni nesil uyumluluk

Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On, dünya çapında 249,99 $ fiyatıyla sunulacak. Ön siparişler 28 Eylül 2023’te başlayacak

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon