Xbox, Üçüncü Taraf Oyun Duyurusunda Bizi Ne Bekliyor?

Büşra Koça
A+A-
Reset

Xbox, Microsoft’un oyun konsollarına, Windows bilgisayarlarına ve Game Pass’e gelen çeşitli üçüncü taraf oyunlarını vurgulamak için bugün bir gösteri yapacak. Etkinlik 25 Ekim yani bugün 20:00’de başlayacak. Resmi YouTube kanalı veya Twitch üzerinden izleyebilirsiniz.

Yayın, Remedy, Studio Wildcard, Ryu Ga Gotoku Studio ve daha fazlası gibi üçüncü taraf şirketlerden “bağımsız oyunların ve tanıdık favorilerin yeni bir karışımını” vaat ediyor ve 20 dakikalık fragmanlar ve oynanış görüntülerini içeriyor. Bunu Xbox’ın Nintendo Indie World vitrin etkinliklerinin bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Peki yayın sırasında ne bekliyoruz? Microsoft, sahnede yer alacak oyunların bir listesini yayınlamadı, ancak bazı ipuçları verdi. Şirket, Yakuza’ya komşu RPG Like a Dragon hakkında “en son bilgileri” açıklayacağını söylüyor: Infinite Wealth ve Dungeons of Hinterberg hakkında da “en son bilgileri” açıklayacağını söyledi. Ayrıca, bu hafta sonunda piyasaya çıkacak olan ve uzun süredir beklenen Alan Wake II için bir lansman fragmanı ve Ark: Survival Ascended’in ilk oynanış görüntülerinin de sözünü verdi.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon