Apple, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’nun Yeni Renkleri!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Apple’ın heyecanla beklenen Wanderlust etkinliğinde iPhone 15 ailesi için gün sayarken, telefonların çeşitli sızıntıları ve detayları da gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu kez, iPhone 15 ve iPhone 15 Pro’nun renk seçeneklerini yakından inceleyeceğiz.

Jon Rettinger gibi tanınmış bir teknoloji kaynağı elde ettiği iPhone 15 maketleri, Apple’ın kılıf üreticilerine gönderdiği örnekler ve sızıntılara dayanarak üretildiği için oldukça güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Rettinger, bu özel video ile hem standart iPhone 15 hem de Pro modelinin renk seçeneklerini paylaştı.

Videoda gördüğümüze göre, iPhone 15 ailesi beş farklı renk seçeneği sunacak: beyaz, mavi, siyah, sarı ve pembe. Renk seçimleri oldukça çekici görünüyor. Ancak Apple, bu sefer daha sakin renkler tercih etmiş gibi görünüyor. Özellikle mavi ve beyaz renk seçenekleri birbirine oldukça yakın duruyor. Sarı renkli iPhone 15 ise bilinen altın rengine kıyasla oldukça farklı bir tercih olarak dikkat çekiyor, ve bence yeni renk muhteşem.

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde ise koyu mavi, siyah, titanyum gri ve beyaz renk seçenekleri sunulacak. Geçmişte dolaşan söylentilere göre altın renk seçeneğinin olmayacağı iddia ediliyordu ve görünüşe göre bu doğru çıkıyor.

Apple’ın renk seçenekleriyle ilgili bu tercihleri, kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirmesine olanak tanıyacak gibi görünüyor. Bakalım, yeni iPhone 15 serisi ne gibi sürprizlerle karşımıza çıkacak, hep birlikte göreceğiz.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon