Avatar: Frontiers of Pandora’dan Yeni Bir Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

James Cameron’ın ünlü serisi Avatar’ın yeni uyarlaması, Sony’nin Eylül ayındaki State of Play etkinliğinde heyecan verici bir oynanış videosuyla karşımıza çıktı.

Sunulan fragman, Na’vi karakterinin uçurumlardan atladığı, RDA’nın tanıdık mekanikleriyle savaştığı ve genel olarak oldukça etkileyici görünen birinci şahıs görüntülerini içeriyor. Yeni fragman, Ubisoft’un yaklaşan açık dünya oyununu “Far Cry on Pandora” olarak tanımlayan bir bakış sunuyor.

Kahramanın ilk filmdeki Hallelujah Dağları Savaşı’nın ardından dondurulmuş uykuya yatırılan Sarentu klanının son hayatta kalan üyelerinden biri olduğunu ortaya koyuyor. 15 yıl sonra uyanıldığında, kendi anavatanınıza yabancı biriyken bulacaksınız kendinizi.

Pandora’nın farklı bölgelerini keşfederken, Aranahe gibi dokumacı Na’vi klanlarından Zeswa novadlarına kadar diğer Na’vi klanlarıyla tanışma fırsatınız olacak. Ubisoft daha önce oyunun geleceğinde oyuncuların ikranlar ve direhorlar gibi yaratıklara binme yeteneğine sahip olacaklarını doğrulamıştı.

Avatar: Frontiers of Pandora, PS5, PC ve Xbox Series X|S için geliştiriliyor ve 2022’de çıkış tarihi ertelendikten sonra şu anda 7 Aralık olarak planlanıyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon