Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 Bu Ekim Ayında Çıkıyor!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0’ın önümüzdeki ay Phantom Liberty genişleme paketinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra yayınlanacağı duyuruldu.

Popüler The Witcher 3 HD Reworked Project’in arkasındaki mod yapımcısı Cyberpunk 2077 doku paketini bu yılın Mart ayında yayınlamıştı. Aradan altı ay geçti ve mod yapımcısı şimdi CD Project Red’in popüler oyunu için HD doku paketi modunun 2.0 sürümünü yayınlamayı planlıyor. Mod yapımcısına göre, Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 mevcut sürümde geliştirilmemiş çok sayıda çevre dokusu içerecek.

‘Halk Hogan’ı takip edenlerin çoğunun bileceği gibi, HD Reworked Projeleri oyunun orijinal sanat stilini korurken görselleri geliştirmeyi amaçlıyor. Bu nedenle, çeşitli nesneler, yüksek kaliteli yollar, bitki örtüsü, arazi, toprak ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda oyun içi varlık yeniden işlendi. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project şu anda 2K/4K ekranlar için önerilen ‘Ultra’ kalite versiyonu ile çeşitli versiyonlarda geliyor. Bu sürüm en yüksek kalitede dokular ve en iyi görsel deneyimi sağlar ancak VRAM kullanımını artırır.

Söylendiği gibi, Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0’ın bu Ekim ayında, Cyberpunk 2077 için Phantom Liberty DLC’sinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor. Phantom Liberty bu ayın sonunda 26 Eylül’de piyasaya sürülecek. Ücretli Phantom Liberty genişleme paketinin yayınlanmasından önce CD Project Red, Cyberpunk 2077’nin 2.0 güncellemesini yayınlayacak ve bu güncelleme yeniden tasarlanmış yetenek ağaçları ve avantajlar, yenilenmiş siber yazılım ve yeni bir kapasite sistemi, araç savaşları ve araba kovalamacaları, savaş yapay zekası iyileştirmeleri, yeni radyo istasyonları, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve daha fazlasını sunacak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon