Marvel’s Spider-Man 2’nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Sony’nin 14 Eylül’deki State of Play yayınında Insomniac Games’in PlayStation 5’e özel oyunu Marvel’s Spider-Man 2’den daha fazla oynanış görüntüsü yayınlandı.

PlayStation, 2018 yapımı aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man’in doğrudan devamı ve 2020 yapımı Spider-Man: Miles Morales’i de içeren serinin üçüncü oyunu Spider-Man 2 hakkında daha fazla bilgi paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Yeni bir oynanış fragmanında, oyunun güncellenmiş ilerleme sisteminin nasıl çalıştığına ve PS5’in SSD’si sayesinde Miles Morales ve Peter Parker arasında “neredeyse” anında geçiş yapmanıza nasıl izin vereceğine bir göz attık. Oyunda ayrıca 65’ten fazla kıyafet ve yeni bir kıyafet tarzı sistemiyle bunları giymenin 200’den fazla farklı yolu bulunacak. Insomniac, kıyafetlerin Örümcek Adam’ın geçmiş çizgi romanlarda, filmlerde, TV şovlarında ve daha fazlasında giydiği görünümlere dayandığını söylüyor.

PlayStation, Mayıs ayındaki Showcase’de Spider-Man 2’nin seleflerinin (artık daha gerçekçi bir şekilde sıkışık olan) New York City’de binalardan ağ atarak ilerlemeye devam edeceğini ve düzinelerce kötü adamı haklayacağını doğrulayan 12 dakikalık oynanış görüntülerini yayınladı. Yaklaşan devam filminde oyuncular hem siyah simbiyot kostümünü giyerken daha önce hiç görülmemiş yetenekler kazanan Örümcek Adam Peter Parker’ı hem de Miles Morales’i kontrol edebilecekler.

Spider-Man 2 20 Ekim‘de PS5’te çıktığında bunu ne kadar iyi başardığını kendiniz görebilirsiniz.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon