Fallout 76, Steam’de 30 Ekime Kadar Ücretsiz!

Büşra Koça
A+A-
Reset

Dijital oyun mağazası Steam, oyuncuları cezbetmek ve oyunları tanıtmak amacıyla sürekli etkinlikler düzenliyor. Son olarak, popüler bir rol yapma oyunu olan Fallout 76, Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oynanabilir hale geldi.

Steam’de, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Fallout 76, 30 Ekim saat 16.00’a kadar ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Bu süre zarfında, oyunu herhangi bir ücret ödemeden deneyebilirsiniz, ve bu deneyimi yaşarken herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmazsınız. Ancak, belirtilen tarih geldiğinde ücretsiz erişim sona erecektir, bu yüzden bu tarihten sonra oyuna erişim sağlayamayacağınızı unutmayın.

Fallout 76, 2018 yılında piyasaya sürüldü ve oyun, Amerika Birleşik Devletleri’nde geçen bir nükleer felaket sonrası dünyayı konu alıyor. Oyunda, radyoaktif bir çevrede hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu oyun, hem tek oyunculu modda hem de arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı sunuyor ve keyifli vakit geçirmeniz için harika bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Fallout 76’yı denemek için aşağıdaki adımları takip edin

  • Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşın.
  • Oyunu Oyna butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  • İyi eğlenceler 🙂

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon