Song of Nunu: A League of Legends Story’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Riot Forge’un Song of Nunu: A League of Legends Story adlı yeni oyununun çıkış tarihi, son bir duyuru ile resmi olarak duyuruldu. Ayrıca, oyunun fiyatı açıklandı ve ön sipariş yapmanın avantajları da paylaşıldı.

Çıkış Tarihi

Riot Forge Tequila Works’ün geliştirdiği hikâye odaklı macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story’nin 1 Kasım 2023‘te PC ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun diğer oyun konsolları için ilerleyen süreçte çıkış yapacak.

Fiyat

Song of Nunu: A League of Legends Story ön siparişle 299,00 TL karşılığında satın alınabilir durumda. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak.

Song of Nunu: A League of Legends Story Konusu

Song of Nunu: A League of Legends Story, oyuncuları LoL’ün en çok sevilen şampiyonlarından iki yakın dost Nunu ve Willump’la unutulmaz bir yolculuğuna çıkaracak. Oyuncular sert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon