Spider-Man 2’nin Yeni “Özel” Kostümleri Önümüzdeki Ay Comic Con’da Açıklanacak

A+A-
Reset

Özel yeni Örümcek Adam 2 kostümleri önümüzdeki ay New York Comic Con’da düzenlenecek Marvel LIVE! etkinliğinin bir parçası olarak tanıtılacak.

Marvel önümüzdeki ay New York’ta düzenlenecek olan yıllık Comic Con etkinliğine katılacak ve resmi web sitesinde Marvel LIVE! için stant programını açıkladı. Programda çok özel bir şey yok, ancak PlayStation 5 için çıkacak Spider-Man 2 hayranları için kostüm tanıtımlarından bahsediliyor.

Marvel web sitesinde “Marvel, Marvel Standındaki heyecan verici etkinliklere ev sahipliği yapmak için sahada olacak ve evdeki hayranlar Ryan Penagos, Josh Saleh, Langston Belton, Ray Lowe ve Mikey Trujillo tarafından sunulan özel canlı yayın yayınını izleyerek her şeyi deneyimleyebilirler” yazıyor.

Görünüşe göre, 12 Ekim’de Marvel, PlayStation ile işbirliği içinde Örümcek Adam 2 için “özel” yeni kıyafetleri tanıtacak.Ayrıca, ‘değişiklik’ yapılması ihtimaline karşı Marvel’in programının bir ekran görüntüsünü de ekledik.

16:30 – 16:45 EST – Marvel’s Spider-Man 2: PlayStation ortaklığıyla Özel Kostüm Tanıtımı

Spider-Man 2'nin Yeni "Özel" Kostümleri Önümüzdeki Ay Comic Con'da Açıklanacak

Özel Örümcek Adam 2 kostümü tanıtımları, etkinliğe katılacağını yazan Miles Morales cosplayer’ı Khalid Brooks tarafından da alındı.

Spider-Man 2, 20 Ekim 2023 tarihinde PlayStation 5’e özel olarak piyasaya sürülecek. Oyunun 2018’deki önceki oyunla aşağı yukarı aynı uzunlukta olacağı söyleniyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon