Tesla, Cybertruck’ın İç Mekan Tasarımı Ortaya Çıktı

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

Tesla’nın dikkat çekici ve cesur tasarımıyla öne çıkan elektrikli kamyoneti Cybertruck, iç mekanına dair merak uyandıran ilk görüntüleri sızdırıldı. Otomobil tutkunlarının uzun bir süredir beklediği bu an, Cybertruck’ın sıradışı dış tasarımının ötesinde ne sunacağını görmemize olanak tanıyor.

Cybertruck’ın iç mekanında da tasarımın sıradışılığı ve minimalist yaklaşım devam ediyor mu, yoksa beklenmedik sürprizlerle mi karşımıza çıkıyor, şimdi yakından bakalım.

Tesla gözlemcileri The Kilowatts tarafından paylaşılan Elon Musk’ın Cybertruck’ının yeni fotoğrafları, aracın iç mekanına güncel bir bakış sunuyor.

Parmak izleri mi?

Tesla, Cybertruck'ın İç Mekan Tasarımı Ortaya Çıktı

Parmak izleri. Paslanmaz çelik bir arabaya sahip olmak gibi olacak diyebiliriz.

Tesla, Cybertruck'ın İç Mekan Tasarımı Ortaya Çıktı

Yeni olana dönersek, Kilowatts’ın fotoğrafları Mayıs ayında gördüğümüzden farklı bir tekerlek ve orta konsol gibi görünen bir Cybertruck’ı gösteriyor.

Fotoğraflar ön camdan ve ön pencerelerden çekilmiş olsa da, Tesla’nın Model 3’ü ilk büyük yenilemesiyle götürdüğü yönü takip eden ön panelin her zamanki gibi seyrek bir şekilde tasarlandığını açıkça görebiliyoruz.

Yeni fotoğraflar, Tesla hayranlarını biraz olsun tatmin etmiş olabilir, ancak asıl bekledikleri şey, araçların teslim edilmeye başlanması. Herkes Cybertruck’ı yollarda görmeyi bekliyor, ancak teslim tarihi, ne yazık ki ertelenmiş gibi görünüyor.

Geçen ay, Elon Musk’ın şirket genelinde gönderdiği bir e-postada ifade ettiği gibi, bu gecikmeler muhtemelen Tesla’nın aracın her yönüyle mükemmel bir şekilde birleştirme mücadelesinden kaynaklanıyor. Herkes sabırsızlıkla bu olağanüstü elektrikli kamyoneti bekliyor, ancak kesin teslimat tarihi şu anda belirsizliğini koruyor.

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon