WhatsApp’ta Engelleyen Kişiye Nasıl Mesaj Atılır?

Çağlar Enes Sezgün
A+A-
Reset

WhatsApp engelleyen kişiye mesaj atma nasıl yapılır?

WhatsApp Messenger, akıllı telefon kullanıcılarının sıkça başvurduğu anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Bu uygulamanın özelliklerinden biri de kullanıcıların diğer kişileri engelleyebilmesidir.

Ancak, WhatsApp’ta sizi engellemiş bir kişiye doğrudan mesaj göndermek, engellemenin etkisini kaldırmadan iletişim kurmanızı engelleyecektir. Bu nedenle, engellenen bir kişiye mesaj atma çabalarınız sonuçsuz kalabilir. Eğer bir kişi sizi engellediyse, iletişim kurmanın başka yollarını düşünmelisiniz. Ancak bu durumda, kişinin kişisel sınırlarına ve gizliliğine saygı göstermek önemlidir.

Grup Kurma

WhatsApp’da engelleyen kişiye mesaj atma yöntemi grup kurdurmaktır. WhatsApp Messenger’da engellediğiniz bir kişi ile aynı grupta olursanız o kişinin gönderdiği mesajları, videoları, fotoğrafları ve ses kayıtlarını görüp dinleyebilirsiniz.

İkinizi de tanıyan, ikinizle de WhatsApp’ta irtibatta olan bir kişi, grubu kurduktan sonra ayrılabilir. Siz de sizi engelleyen kişi ile görüşüp sorunlarınızı çözebilirsiniz. Umarım 😀

infozon

 Her hakkı saklıdır @2023 infozon